Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Osoby trenujące na siłowni czy w domu, wyznaczają sobie często określone cele. Dla jednych wymarzonym efektem treningów jest wyrzeźbienie sylwetki i zarysowanie mięśni. Dla innych najważniejsza będzie redukcja tłuszczu i wysmuklenie poszczególnych partii ciała. Oprócz zbilansowanej diety, bogatej w odżywcze składniki i regularnej aktywności fizycznej, pomocne w dążeniu do szczuplejszej sylwetki w przypadku kobiet i mężczyzn, mogą być naturalne suplementy diety. Dowiedźcie się więcej na temat tzw. spalaczy tłuszczu i dopasujcie preparat do własnych potrzeb.

Gubienie zbędnych kilogramów, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, powinno zawsze odbywać się stopniowo. Utrzymuje się, że bezpiecznym wariantem jest tygodniowy ubytek na wadze nie większy niż 0,5 – 1 kg. Szybsze chudnięcie może oznaczać, że dieta nie jest wystarczająco odżywcza, co może z kolei prowadzić na przykład do niedoborów witamin i minerałów. Kluczowe dla utraty tkanki tłuszczowej jest też trzymanie deficytu kalorycznego, dopasowanego do indywidualnych potrzeb kobiety lub mężczyzny. Same ćwiczenia nie zdadzą egzaminu i nie przyniosą efektów, jeśli kaloryka posiłków będzie przewyższać nasze dzienne zapotrzebowanie. Co jednak w sytuacji, w której trzymamy deficyt i regularnie trenujemy, a tkanka tłuszczowa nie redukuje się w takim tempie, jakiego byśmy oczekiwali i nie mamy oczekiwanych efektów?

Jak redukować tkankę tłuszczową?

Cześć osób aktywnych fizycznie wspomaga się wówczas suplementami diety, czyli tzw. spalaczami tłuszczy. Naturalne preparaty zawierają formuły bazujące na substancjach, które mogą wpływać na metabolizm oraz gospodarkę energetyczną organizmu. Spalacze tłuszczy dla kobiet i mężczyzn, traktowane jako uzupełnienie zdrowej diety i jednostek treningowych, mogą przybliżać niektóre osoby do osiągnięcia efektu, o jaki im chodzi w kontekście kształtowania sylwetki. Co zawierają naturalne spalacze tłuszczy i jak działają? Skład poszczególnych preparatów różni się od siebie. W wielu suplementach, czytając skład, napotkamy naturalne substancje takie jak kofeina, zielona herbata, pieprz kajeński, różeniec górski, gorzką pomarańczę czy guaranę. Wymienione substancje są pomocne w utrzymaniu prawidłowej masy ciała, wspomagają też metabolizm tłuszczy, a także glukozy. Przypominamy jednocześnie, że suplementy diety nie mogą być substytutem zdrowej diety i trybu życia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl