Producenci
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Ludzki organizm jest zdolny do pokonywania wielu słabości i potrafi zaskakiwać. Ma jednak również swoje ograniczenia, o czym wiedzą osoby interesujące się zdrowym stylem życia czy suplementacją. Dobrym i najbardziej oczywistym przykładem są tu oczywiście witaminy, które pozyskujemy z pożywienia, ale nie tylko. Nie potrafimy także wytwarzać samoistnie aminokwasów takich jak leucyna, walina oraz izoleucyna, które odpowiadają m.in. za kształtowanie sylwetki. Jak dostarczyć organizmowi wspomnianą grupę aminokwasów? Wiele osób, szczególnie sportowców, sięga w tym przypadku po suplementację BCAA.

Jak zadbać o przyrost masy mięśniowej?

Leucyna, czyli jeden ze wspomnianych aminokwasów egzogennych, odpowiada za utrzymanie mięśni w dobrej kondycji. Hamuje ona działanie kortyzolu – hormonu stresu, który powoduje m.in. rozpad tkanki mięśniowej. Walina, która wchodzi w skład suplementów BCAA, może mieć korzystny wpływ na sylwetkę u osób uprawiających sport, które pracują nad rozbudowaniem masy. Umożliwia ona m,in. syntetyzowanie białek mięśniowych. Izoleucyna natomiast, ostatni z aminokwasów egzogennych, warunkuje przyrost tkanki mięśniowej.

Preparaty BCAA dla sportowców

Dlaczego warto rozważyć suplementację preparatami BCAA zawierającymi aminokwasy rozgałęzione? Dostarczając ich organizmowi zwiększamy syntezę białek w tkance mięśniowej, a co za tym idzie możemy łatwiej osiągnąć rezultat, na jakim nam zależy w kontekście kształtowania sylwetki. Dodatkowo, suplementy BCAA mogą mieć korzystne przełożenie na wydolność oraz siłę osób uprawiających sport wyczynowo lub rekreacyjnie.

W naszym sklepie internetowym dla sportowców zamówicie preparaty zawierające w składzie aminokwasy rozgałęzione w formie kapsułek. Suplementy należy przyjmować zgodnie z zaleceniami producenta – zazwyczaj w dni treningowe. Przypominamy jednocześnie, że dostępne w sklepie online preparaty nie mogą zastępować zdrowej i właściwie zbilansowanej diety, bogatej w źródła witamin, minerałów, białka oraz błonnika. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl